KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE.

Powstałe w 1990 roku przedsiębiorstwo handlowo-usługowe TEMAR specjalizuje się w imporcie szerokiego asortymentu produktów nabiałowych sprowadzanych niemal ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. Od początku działalności prowadzona jest dystrybucja głównie serów pleśniowych, twardych, świeżych i wielu innych. Firma Temar prowadzona jest od trzech pokoleń o wyłącznie polskim kapitale. Wiodący importer serów europejskich posiada w swojej ofercie 400 indeksów z 30 krajów Europy

Oprócz siedziby głównej w Katowicach, posiada także oddział w Warszawie. Dysponuje własnymi specjalistycznymi samochodami dostawczymi przystosowanymi do transportu w warunkach chłodniczych, jak również korzysta z usług profesjonalnych firm logistycznych. Dociera do każdego miejsca na terenie całej Polski, a także krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia). Zaopatruje największe polskie i zachodnioeuropejskie sieci handlowe oraz specjalistyczne hurtownie nabiałowe, prowadzące dystrybucję produktów do placówek detalicznych. Utrzymując codzienne kontakty z odbiorcami, firma zapewnia najlepszą obsługę handlową i logistyczną oraz starannie dobiera asortyment, tak by był jak najbardziej zróżnicowany, a jakość produktów najlepsza. Świadczą o tym marki dystrybuowanych produktów.

W najbliższych latach planujemy wiele innowacyjnych działań odpowiadających na potrzeby komplementarnego rynku wraz z poszerzeniem dystrybucji na ościennych rynkach. Zaplanowaliśmy również intensywny rozwój oraz inwestycje w rozwiązania technologiczne wraz z kolejnymi innowacyjnymi wersjami opakowań.