MARKI WŁASNE- CZ.2

Fresh pack to marka własna firmy Temar, która charakteryzuję się szerokim wyborem znanych serów w małych porcjach. Firma rozpoczęła dystrybucje konfekcjonowanych serów wagowych w 2017. W ofercie marki Fresh pack są sery z całej Europy, dostępne w różnych porcjach, co daje możliwość samodzielnego wyboru odpowiedniej porcji. Dostępne są sery twarde, półtwarde pleśniowe i świeże. To rozwiązanie umożliwia konsumentom dostęp do szerokiego asortymentu serów z całej Europy. 

Irish farmers to marka własna, wprowadzona do portfolio firmy w 2018. Produkty pochodzą z Irlandii, jak wskazuje nazwa. Irish farmers w swojej ofercie ma cheddary o różnej maturacji i w różnej formie. Dostępne są bloki, plastry oraz tarte porcje. Wybór z gamy cheddarów vintage, red i white pozwala konsumentom wybrać intensywność oraz smak, który najbardziej im smakuje.

Greek style to marka własna, która w swojej ofercie ma jogurty naturalne na bazie oryginalnej greckiej receptury. Charakteryzują się kremową i gęstą konsystencja. Temar ma w swojej ofercie marke Greek style od 2014. W ofercie są jogurty o 10% zawartości tłuszczu oraz wersja light o 3,5% tłuszczu. Dostępne są również różne gramatury.