Zdrowe i smaczne! – poznaj roślinne napoje Joya Marka Joya powstała w 2002 roku, swoją nazwę zawdzięcza połączeniem słów „enjoy” i „soya”
. Dziś może nas zaskoczyć nie tylko produktami sojowymi, ale bogatą ofertą roślinnych produktów mlecznych. Takich jak owies, ryż, kokos i migdał. 
Troszcząc się o zdrowie każdej osoby i dbając o naszą planetę, Joya dobiera najlepsze wyłącznie naturalne składniki. Napoje Joya produkowane są w Austrii i Niemczech, gdzie stawia się priorytety na najwyższą jakość produktów i doskonały smak.

Co czyni produkty roślinne wyjątkowymi?
– Są bardzo zdrowe, zawierają mnóstwo witamin, minerałów i zdrowych kwasów tłuszczowych.

- Nie zawierają złego cholesterolu jak również ułatwiają trawienie. 

– Nie zawierają laktozy więc są idealne dla osób z jej nietolerancją. 
-Są lekkostrawne, nie wywołują nieprzyjemnych objawów.

– Są trwalsze niż mleko zwierzęce. 

– Są idealne dla wegan i wegetarian. I nie tylko!


Misją Joya jest przyjemność smaku, więc ciesz się tą chwilą po swojemu! Nie ma znaczenia czy jesteś weganinem, paleo lub flexitarianinem– produkty marki Joya spełnią Twoje oczekiwania. Joya stawia na doskonałość łącząc jakość i smak, dbając przy tym o ochronę środowiska.

 Joya promuje zrównoważony i świadomy styl życia. Produkty roślinne stają się istotną częścią codziennego odżywiania, dlatego pijąc napoje Joya będziemy cieszyć się roślinną przyjemnością, najlepszym smakiem i mieć czystą radość życia.


-Poznaj napoje sojowe(kokos,owies,ryz) Wzbogacone o cenne minerały i witaminy. To łagodna i orzeźwiająca roślinna alternatywa dla mleka, w klasycznej postaci oraz w wersji smakowej. Ciesz się niebiańskim smakiem bez laktozy – znajdziesz także je w jakości bio

-Roślinna magia w twojej porannej kawie! Używając produktów Joya Barista nie musisz rezygnować ze spienionego mleka w kawie.

Gotowanie roślinnych potraw jeszcze nigdy nie było tak proste! 
Roślinne śmietanki BIO przeniosą Cię w świat nowych smaków! 
A bio tofu idealnie uzupełni twoje potrawy!

Łagodna i orzeźwiająca roślinna wersja tradycyjnego 
jogurtu! Ciesz się niebiańskim smakiem bez laktozy lub 
glutenu w wielu wariacjach smakowych