Wyszukaj według kategorii

Filtruj

Napoje roślinne mogą być doskonałą alternatywą dla mleka krowiego. Są zatem szczególnie polecane dla wegan oraz osób z nietolerancją laktozy czy kazeiny. Osoby jedzące produkty odzwierzęce nie powinny jednak rezygnować z napojów roślinnych, bowiem to doskonałe źródło wapnia, magnezu, witamin E, D oraz tych z grupy B. A poza prozdrowotnymi właściwościami, napoje roślinne mają także znakomity smak.

W naszej ofercie posiadamy napoje roślinne w wielu wariantach. Możemy zaproponować produkty wytworzone z: groszku, soi, migdałów, owsa, kokosa, ryżu. Dla osób aktywnych i dbających o dietę, mamy specjalną linię napojów roślinnych proteinowych, a zatem o wyższej zawartości białka. Wśród napojów roślinnych od Temar można znaleźć także roślinne alternatywy dla śmietanki kulinarnej. Te produkty doskonale sprawdzą się jako dodatek do: zupy, gulaszu, sosu czy zapiekanek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą! Napoje roślinne to nie wszystko, co znajduje się w naszym asortymencie. Zajrzyj do pozostałych kategorii!

Dowiedz się więcej

Zobacz także